Hızlı Randevu

Kayseri Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

  • knndmrkp@gmail.com
  • Hacı Saki mah. Kenarcık sok. Karum Plaza (Dünyam hastane karşısı) Defnar Psikoloji
Psikolog Fiyatları Ne Kadar?

Psikolog Fiyatları Ne Kadar?

2023 yılı için psikolog fiyatları genellikle seans başına 500-2500 TL arasında değişebilmektedir. Fiyatlar, psikoloğun deneyimi, uzmanlık alanı ve lokasyonuna bağlı olarak farklılık gösterebilir. Online terapiler genellikle biraz daha uygun olabilmektedir.

Devlet Hastanesi Psikolog Kaç Dakika?

Devlet hastanesinde bir psikolog ile geçireceğiniz seans süresi genellikle 20-30 dakika arasında olmaktadır. Ancak bu süre hastanenin yoğunluğu ve uzmanın programına bağlı olarak değişebilmektedir.

Devlet Hastanesinde Psikolog Ücretli mi?

Devlet hastanesinde psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri genellikle SGK kapsamında olduğu için ücretsiz olabilir. Ancak bazı özel hastaneler ve üniversite hastaneleri ücretli olabilir. Sigorta kapsamınız ve hastanenin politikasına göre ücretler değişiklik gösterebilmektedir.

Psikiyatrist Ücretleri

Psikiyatristler, genellikle psikologlardan daha yüksek ücretler talep edebilir. 2023 yılı için psikiyatrist ücretleri seans başına 1500-5000 TL arasında olabilir. İlaç tedavisi gerektiğinde, ilaç maliyetleri de eklenebilir.

Yetişkin Psikolog Ücretleri

Yetişkinlere yönelik psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri, genellikle seans başına   500-2500 TL arasında bir ücrete sahip olabilir. Uzmanlık alanı, deneyim ve seans süresi bu fiyatlarda değişikliğe neden olabilmektedir.

Ergen Psikolog Ücretleri

Ergenlere özel psikolog hizmetlerinin ücretleri genellikle yetişkinlere göre biraz daha düşük olabilir. Ancak bu durum uzmana ve uygulanan terapi türüne göre değişebilir. Ortalama olarak, ergen psikolog ücretleri seans başına 750-2500 TL arasında değişebilmektedir.